1 / 6
Shitet shtepi dhe toke!
65.000 €
28.03.2023 09:15

Кичево

Број на соби:

4

Квадратура:

300 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

10000 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Greshnice

Ne fshatin Greshnice shitet shtepi, kasolle me garazhe dhe toke prej 10000 m2!
Vendi i posedon te gjtha kushtet dhe eshte i pershtatshem per bageti dhe bujqesi!

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Lutfiu
Потврден огласувач
072248235
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам