Kuvar za rabota vo germanija
1 €
29.03.2022 13:13

Охрид / Охрид

Категорија:

Работа во странство

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Se bara kuvar za rabota vo germanija obezbeden smestaj i hrana samo so eu dokumenti
070249487
Na poraki ne odgovaram

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

....
Потврден огласувач
078347517
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам