1 / 7
BMW X5 xDrive M50D 3.0d 381HP AUTOMATIC
68.600 €
23.09.2022 13:49

Кочани / Кочани

Марка:

BMW

Модел:

X 5

Година:

2018

Гориво:

Дизел

Километри:

100000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2021

Сила на моторот:

280 kw / 381 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

ОПИС
Година:
2018
Марка:
BMW
Модел:
X5
Гориво:
ДИЗЕЛ
Мотор:
3.0d 381HP
Менувач:
Automatic
Број на седишта:
5
Каросерија:
ЏИП
Километража:
100000
Надворешна боја:
Црна
Шифра:
Y84817
68,600 €
ОПРЕМА
ABS
AirBag
Multimedia System
Припрема за Телефон
Централна Брава
Алуминиумски Бандажи
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на Седишта
Затемнети Стакла
Кожен Волан
Команди на Волан
CRUISE Control
F1 Shift - Типтроник
KeyLess Entry
KeyLess GO
Навигационен Систем
ЧЕТИРИЗОНСКИ Климатроник
Греачи на Седишта
Прилагодлива Суспензија
Паркинг Сензори
Park ASSIST
Паркинг Камера
Спортски Седишта
Кожен Ентериер
Сензори за Дожд
LED Пакет
START-STOP Систем
Auto Hold
Меморија на Седишта
Мерач на Притисок во Гуми
HARMAN-KARDON SURROUND SYSTEM
Електрика на Волан
ГЕНЕРАЛНИ ИНФОРМАЦИИ
ПРОИЗВЕДЕНА: 2018

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

AUTOWELT
Todosie Paunov 36
Потврден огласувач
078/203-200 076/699-999
Испрати Е-маил до огласувачот

CITROËN C4 PICASSO SPACETOURER 1.6HDI 120HP

10600 €

VW SCIROCCO SPORTLINE COUPE 2.0TDI 150HP DSG Автоматски

17300 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам