1 / 5
Продавам линила за помало производство на пелети од 70-90 кг
1 €
17.04.2022 13:00

Кавадарци / Кавадарци

Пелетирка
Сушара
Сеалка за струг
Дозерка
Сеалка за пелети
Лепачка за вреќи
Вага
Влагометар

Категорија: Останато

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
075293874
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам