1 / 5
Se prodava hranilka Pali
2.500 МКД
29.03.2022 16:11

Аеродром / Скопје

Се продава хранилка Pali Light Puppy купена од Bebe Home (6.190 ден.) и користена 6 месеци.

Карактеристики:
• Ергономско седиште што може да се прилагодува на височина од 6 позиции
• Подесување на потпирачот за грб до 3 позиции
• Безбедносен ремен со 5 точки на врзување
• Дел за поддршка на нозете кој се отстранува
• Двоен отстранлив послужавник за полесно чистење
• Прилагодување на потпирачот за нозете на 2 позиции во висина и 3 во длабочина
• 2 предни тркала што може да се повлечат, за полесно движење
• 2 задни стапала од мека пластика што не се лизга
• Откако ќе се затвори останува стабилно
Димензии:
Oтворенo 56х74х108 cm
Затворенo 55х39х125 cm
Тежина: 7 кg

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка детска храна

Се продава од:

Jelena
Потврден огласувач
072539909
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам