1 / 2
Dukan na ul. Vanco Prke
1 €
04.08.2022 00:15

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

30 m²

Se izdava dukan na ul Vanco prke
info na tel 070210454

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078210456
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам