1 / 4
Audi 2.4 benzin plin moze i zamena !!!
1.500 €
20.06.2022 10:19

Кичево

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2000

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

350000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

121 kw / 165 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam audi a4 vo super sostojba . Mozna e i zamena !!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Дарко
Потврден огласувач
070637011
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам