1 / 2
Se prodavaTermo pecki 6 i 3.5 kw
6.100 МКД
18.06.2022 09:52

Струга / Струга

Se prodavaat dve termo pecki so postolje se dvete edna6kw i drugata 3.5 kw ispravni vo funkcija dvete.

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Се продава од:

zarko
Потврден огласувач
070391330
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам