1 / 12
milinja
600 МКД
19.04.2022 17:44

Карпош / Скопје

milinja belo so pecurki
4 milinja 35x35
2 jastucinja 38x48
1 carsav 35x75
milinja belo so zeleno
2 milinja 33x33
1 carsav 77x77
1 carsav 110x140
ima i drugi modeli megjutoa moze samo 12 sliki da se objavat

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Останато

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
070477315
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам