1 / 5
Sony Personal audio sistem
2.000 МКД
Цената е фиксна
08.06.2022 22:44

Карпош / Скопје

Sony Personal audio system.
USB
CD
FM/AM
AUX
Одлично сочуван музички систем, многу малку користен. Купен од Германија.
На следниот линк може да се најдат повеќе инфомации и да се види неговата цена за нов: https://www.neptun.mk/categories/TV_AUDIO_VIDEO/AUDIO/PORTABL_CD_RADIOKASETOFONI/SONY-ZSP-S-50-B

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
076750639
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам