1 / 1
Se prodava stan
1 €
29.03.2022 18:45

Струга / Струга

Број на соби:

2

Квадратура:

61 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2005

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Север

Адреса:

Ul.Marsal tito bb (nad market "Balkoprom")

Se prodava kompletno namesten stan lociran na novoto setaliste vo centar na Struga.
Cena po dogovor.
Kontakt tel. 075224000

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

NIKOLA
Потврден огласувач
075224000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам