1 / 6
Se prosava jafica golden 3007 VO MNOGU DOBRA SOSTOJBA
1.799 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.03.2022 19:27

Битола / Битола

Se prodava jadica koristena 3.3m
Super kondicija imam fateno ribi golemi nad 1.5k
Jadicata ne e mnogu koristena ili grebena
Za poveke info na broj 077 906 747
Cena 1799 den ima mal prostor za dogovor

Категорија: Спортска опрема и активности / Риболов / Останато

Се продава / Можна е замена од:

Katerina
Потврден огласувач
070677941
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам