1 / 1
Tomos, motor pumpa za voda
100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.05.2022 15:19

Илинден / Скопје

Se prodavaat dva motorna za voda Tomos, malku koristeni

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Останато

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
071335808
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам