1 / 10
Dvosoben apartman za odmor vo centar na Ohrid
По Договор
02.09.2022 12:58

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

48 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Se iznajmuva dvosoben apartman za odmor, vikendi, praznici vo centar na Ohrid. Apartmanot ima spalna soba, dnevna soba, komplet kujna so pribor za gotvenje, terasa, kupatilo, veš mašina, tv, optički internet, klima ured. Može da se smestat do 3 lica. Informacii na tel i viber 077425546

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

sonja
Потврден огласувач
071651182
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам