1 / 1
Bmw 520 f10 displey navi
1 €
11.08.2022 11:30

Гостивар / Гостивар

Марка:

BMW

Модел:

520

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

165 kw / 224 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Bmw f10

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

NF
Потврден огласувач
070215362
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам