1 / 8
E BIKE KALKHOFF VELOSIPED
900 €
15.01.2023 19:44

Кочани / Кочани

Вид на велосипедот:

Електричен

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

26 "

Se prodava elektricen velosiped,kalkoff,maski 28 CA trkala,2017ta godina,prekrasna sostojba,bez nikakvi ostetuvanja,goleminata na ramot e 60,xxl,ima pominato okolu 9000km, baterijata e derby cikle impuls, 17 ah,612 wh, i e na 100° spored speecifikqcija na proizvoditelot za okolu 200km ,polnacot e original derby cycle, prednoto trkalo e so sopstvena dinama za svetlo,svetloto e fabrickoto led,I napred I nazad,moze zamena za skuter samo sa ne e kinezarija,poveke info na viber 078 291 155

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Стојан
Потврден огласувач
078291155
Испрати Е-маил до огласувачот

CUBE ANALOG 2017 VELOSIPED

550 €

CANNONDALE RIZE

670 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам