1 / 6
Ortopedski cizmi/Ортопедски чизми
400 МКД
Цената е фиксна
29.03.2022 23:40

Велес / Велес

Se prodavaat ortopedski cevli/cizmi na DSM ortopedika. Cista koza. Se zakopcuvaat so dve lepenki. Broj 23. Cena 400 denari

Категорија: Беби и Детски производи / Детски чевли Машки / 23

Се продава од:

Fizicko lice
Потврден огласувач
+38970330414
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам