1 / 11
PRODAVAM KUKA VO OHRID
155.000 €
Цената не е фиксна
27.01.2023 09:59

Охрид / Охрид

Број на соби:

7

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

75 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

75

Година на реновирање:

75

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

DALJAN

SE PRODAVA KUKA VO DALJAN OHRID SO VKUPNA KVADRATURA 200 m2 + DVORNO MESTO 280 m2
KUKATA E 150 METRI OD PLAZATA
KONTAKT 078 312 787
KONTAKT 076 22 22 18

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

MARJAN
Потврден огласувач
076 22 22 18 / 070-710-853 / 078-267-043
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам