1 / 6
Velosiped GT
150 €
Цената е фиксна
02.07.2022 16:19

Охрид / Охрид

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

20 "

Velosiped GT so 6061 ram vo odlicna sostojba so Shimano XT oprema i so alex rims bandasi

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
077714777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам