1 / 2
Се продава компјутерска маса
1.500 МКД
30.03.2022 08:38

Аеродром / Скопје

Се продава компјутерска маса со димензии 130/60/75.

Цена: 1.500 МКД

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Компјутерски маси

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
075840001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам