1 / 5
Adapter Адаптер AC/DC 5V 3A
650 МКД
Цената е фиксна
30.03.2022 09:11

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Nov ne koristen. Instalacija na hud sina vo razvodna tabla. Dimenzii (cm) 9x2x10

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
071244000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам