1 / 3
Scania R480
1 €
26.07.2022 18:08

Неготино / Неготино

Се продава цистерна Scania R480 2012год, со поминати 450000км.

За повеќе информации:
Дуле - 0038976667777

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Lazar
Потврден огласувач
071218265
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам