1 / 8
Se prodava hundai terakan 2003 vo perfektna sostojba
2.600 €
20.05.2022 10:20

Пехчево / Берово

Марка:

Hyundai

Модел:

Terracan

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava hundai terakan zacuvan kako nof 070561036

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zivko
Потврден огласувач
070561036
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам