1 / 3
Универзална пила Bosch EasyCut 12
6.000 МКД
Цената е фиксна
22.05.2022 17:27

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

Напон на батеријата 12,0 V
Капацитет на батеријата 2,5 Ah
Ввртежи во минута: 0 - 4.100
Плоча: челична
Тежина на машината 0,9 кг
Тежина со пакување 2,41 кг
Длабочина на исечено дрво 65 mm
Длабочина на сечење на пластика 30 mm
12 V ✓
Литиум-јонска технологија ✓
Bosch SDS систем ✓
Ниски вибрации на Bosch ✓
Bosch Electronics ✓
Мека рачка ✓
Bosch Electronic Cell Protection (ECP)

Купена во Германија

Категорија: Дом и Градина / Градина / Градинарски алат и машини

Се продава од:

Sashko
Потврден огласувач
078334342
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам