1 / 12
Kabelski kanali i cevki za nadvoresna instalacija
1 €
Цената не е фиксна
21.07.2022 22:44

Охрид / Охрид

Elektro materijali
Kableski cevki 2000m (so dozni i spojki)
Surge Arrestors 5 par
Kabelski kanali

Категорија: Останато

Се продава од:

....
Потврден огласувач
38970472471
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам