1 / 1
WD Red 3TB Hard Disk
3.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.05.2022 14:07

Струмица / Струмица

Состојба на предмет
Нов

Samo e otvoren i okluchen.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

Mite Iliev
Потврден огласувач
077997839
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам