1 / 2
Вага
50 €
23.07.2022 17:05

Свети Николе / Свети Николе

Либела 50€ и
Вага со тегови ( 2кг, 1кг, иплус 2 комплета со гр.) 50€
Има простор за договор.
За повеќе информации 078 563 113

Категорија: Останато

Се продава од:

kupi prodaj
Потврден огласувач
078 563 113
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам