1 / 8
atraktiven stan blizu univerzitet
700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.03.2022 12:39

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

65 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Поткровје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

2000

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

Nikola Maleshevski

se prodava stan vo blizina na balkanski univerzitet ,mnogu dobar i mnogu svetlina

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

zijah
Потврден огласувач
072272819
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам