1 / 1
Детски велосипед
1.000 €
Со вклучен ДДВ
30.03.2022 13:01

Карпош / Скопје

Се продава половен детски точак, со помошни тркала

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски велосипеди

Се продава од:

Лидија
Потврден огласувач
070269994
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам