1 / 1
Проодувалка за бебе Chicco
1.000 €
Со вклучен ДДВ
30.03.2022 13:07

Карпош / Скопје

Продавам проодувалка за бебе од брендот Chicco.
Може да се користи од 9 месеци.
Има светлечки и музички елементи и играчки за сортирање.
Бебето може да ја турка и да си помага да оди со неа, но и да си игра на предниот дел додека седи.

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Бебешки /Детски Играчки

Се продава од:

Лидија
Потврден огласувач
070269994
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам