1 / 4
Alfa Plam Luka Pecka na peleti
550 €
30.03.2022 13:52

Кисела Вода / Скопје

Koristena tri sezoni.Peckata e kako nova.Izgoreno otprilika okolu 5 tona pelet.
So nea odat i komplet od kumci inox so site dodatoci.Peckata raboti besprekorno i e mnogu tivka pri rabota.

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки на Пелети

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
071245161
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам