1 / 8
Kanarinci
450 МКД
12.09.2022 10:05

Кисела Вода / Скопје

Prodavam kafezi koristeni 450 den parce, prednici za stalaza 15 komada novi 200 denari edna, golemi kafezi (letalici, dve ista golemina) 2500 den Edna, parilici dupli so pregrada 3 komada isti 2300den Edna i kanarinci od 1000-1500den moze da se vidat vo naselba Dracevo

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Останато

Се продава од:

s
Потврден огласувач
071296244
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам