1 / 1
Мајстор за редење на плочки ( Majstor za redenje na plocki)
По Договор
30.03.2022 14:15

Битола / Битола

Категорија:

Занаетчиска дејност

Пол:

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Baram rabota za redenje plocki vo Bitola cena po dogovor.
Ime: Dimce
Mob. tel: 075 880 924

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Dimche
Потврден огласувач
075880924
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам