1 / 7
KANTERICA KANTERKA SUDHOFF PVC ABS GERMANY
2.600 €
31.07.2022 10:04

Куманово / Куманово

KANTERICA KANTERKA SUDHOFF SO GREAC ZA KANT !!!!!! LEPI ABS I PVC KRATI NA FINO NAPRED NAZAD I FREZI GORE DOLU LEPAK GRANULAT SO INTEGRIRAN ASPIRATOR ODPRASUVAC VO ODLICNA SOSTOJBA NE MNOGU UPOTREBUVANA SACUVANA TOP

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

d.d
Потврден огласувач
071311483 070709731
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам