1 / 6
SLAJFERICA PANTLICARA SCM ITALY
1.350 €
28.05.2023 09:44

Куманово / Куманово

SLAJFERICA PANTLICARA SO ASPIRATOR ODPRASUVAC PODIGANJE NA RABOTNA PLOTNA SO EL,MOTOR SEVISIRANA VO PERFEKTNA SOSTOJBA

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

m,n
Потврден огласувач
070709731 - 071311483
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам