1 / 1
Plac vo Gevgelija Karaorman Naselba (gradezno zemjiste)
27.050 €
Цената не е фиксна
30.03.2022 15:12

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

541 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава градежно земјиште на прекрасна локација во Гевгелија на место Караорман со површина од 541м2 за подетални информации контактирајте на 078239888 или 078872888

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ratko
Потврден огласувач
078239888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам