1 / 4
Komplet Priklucoci 36
399 МКД
09.03.2023 09:52

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

📎 Приклучоци за поврзување на кабел 36 парчиња. Изработено од квалитетни материјали, во пластична кутија за лесно носење.

⤵️ Кутијата содржи:
◾️ Жолта боја - 20A 2,0 ~ 4,0 mm² - 10 парчиња.
◾️ Плава боја - 10A 0,75 ~ 2,5 mm² - 14 парчиња.
◾️ Црвена боја - 10A 0,3 ~ 1,0 mm² - 12 парчиња.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Set gumeni futroli za zastita na zici

299 МКД

Svetilka za Avtomobil

299 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам