1 / 7
RENO RENAULT MEGAN DELOVI
1 €
22.03.2023 11:32

Македонски Брод

Марка:

Renault

Модел:

Megane

Година:

2006

Гориво:

Бензин

Километри:

15000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

07.2021

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

se sto vi treba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

polovni avtodelovi
Потврден огласувач
078301724
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам