1 / 7
Se prodava Nissan INTERSTAR 2008 G.
7 €
30.03.2022 17:08

Гостивар / Гостивар

TOPPPPPP. 🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Nissan INTERSTAR 2008 G.
Plateni site davacki do registracija.
Komplet servisiran, 4 Novii Gumi Kumho.
Pali Vozi.
7999€. Ima malce prostor za dogovor.
BEZA ZAMENI.

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Atdhe
Потврден огласувач
70587480
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам