1 / 5
Audi A6 quattro ZAMENA ZA MOTOR
По Договор
29.07.2022 17:48

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2011

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

160 kw / 218 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Top sostojba
Novi gumi zimni letni so 2 para bandazi
Reg servisirana
Uvezena od ch servisna istorija
Prva farba
Zamena za motor

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stojancho
Потврден огласувач
077535635
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам