1 / 3
Гарнитура
24.000 МКД
20.06.2022 10:32

Битола / Битола

Се продава поволна гарнитура од еко кожа ТДФ. Троседот се пушта за спиење, а двоседот е со фиока за складирање. Инфо на тел. 075 275-708 Злата

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078335519
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам