1 / 9
Mitsubishi Grandis 2.0 DID 100KW 2007
2 €
06.05.2022 11:23

Виница / Виница

Марка:

Mitsubishi

Модел:

Grandis

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Voziloto e vo ekstra sostojba uvezeno od Svejcarija so plateni davacki do registracija! Moze da se vidi vo sekoe vreme!
Tel za kontakt
071/441-444

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AUTOSTRUJA 2022
slavco stojmenski br 50
Потврден огласувач
071441444
Испрати Е-маил до огласувачот

Klima kompresor Fiat Bravo 1.9 jtd 2007god

1 €

Turbina Passat B5 1.9 TDI

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам