1 / 2
Grudnig pojacalo klasa ab
4.500 МКД
Денес 12:27

Прилеп / Прилеп

Connection Possibilities for phono, CD, DSR/AUX, tape (in and out), DCC (in & out)
Music power: 2 x 100 Watts (4 Ohms)
RMS Power: 2 x 50 W (4 Ohm), 2 x 40 W (8 Ohms)
Wave ranges: FM, MW, LW
Thd : 0.009%
Damping factor : 50
Pojacaloto ima zastita so relina raboti vo ab klasa...za tie so mu e kvalitetot na zvukot pred se
Kontakt na viber ne sum vo makedonija
+436764840160

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам