1 / 2
Шрафови Strafovi Mercedes Audi Golf Skoda
1.500 МКД
Цената е фиксна
01.07.2022 18:49

Куманово / Куманово

Испраќам по карго    

Марка:

Останато

Должина:

Останато

Se prodavaat dva kompleta po 20 strafovi, sto odgovaraat za bandazi za povekje marki (5x112). Cena e 1500den za komplet.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Штрафови за бандажи

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
0038970331735
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам