1 / 1
Nov Aparat za merenje Pritisok
899 МКД
Цената е фиксна
30.03.2022 21:03

Кисела Вода / Скопје

Prodavam Nov germanski aparat za merenje pritisok. Kontakt mobilen i viber 071741415

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Апарат за мерење притисок

Се продава од:

Nikola Dimovski
Потврден огласувач
071741415
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам