1 / 3
Tepison gumiran 6x4
250 МКД
20.01.2023 11:37

Скопје Центар / Скопје

Tepison, skoro nov.
Koristen samo nekolku meseci vo baletsko studio
6x4
Gumiran
Ne ostava fleki
Lesen za cistenje
Cena 250 mkd/m2
(novi se 500-700mkd)
075366508

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Килими

Се продава од:

Ilija
Потврден огласувач
075318477
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам