1 / 4
СЕ ПРОДАВА МЕТАЛНА КАСА СО КЛУЧЕВИ
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.06.2022 08:05

Скопје Центар / Скопје

Се продава касата на сликата, контакт телефон Горан 072216682

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Останато

Се продава од:

Бојан Спирковски
Потврден огласувач
070380303
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам