1 / 5
Rezervoari do 50 m3 so dalecinska kontrola na nivo wifi !
1 €
Цената не е фиксна
17.06.2022 18:32

Охрид / Охрид

Испорака транспорт и монтажа на резервоари , со различни капацитети до 50 м3 со опција за сериско поврзување по потреба .
Тип на резервоари подземни и надземни .
Далечинска контрола на ниво на резервоари преку wi fi комуникација .


GPR Drilling Ohrid - Skopje

070 237729

Категорија: Услуги, Сервисери / Нови Технологии

Се продава од:

GPR Drilling
Потврден огласувач
70237729
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам