1 / 12
Топ куќа на топ локација во Штип
130.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.03.2022 11:27

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

6

Квадратура:

262 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

194 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2015

Година на реновирање:

2016

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Плачковички Одреди

id: sh1042/плачковички ордеди
штип македонија
130000€
description
топ куќа на топ локација во штип
house - штип
Се продава супер средена и направена куќа на одлиќна локација во Штип. Куќата е нова градба подигната во 2015 година на 3 спрата со површина од 262 м2 зграда и 194м2 парцела, енергетски ефикасна термоизолациона фасада, плочки на целата површина надвор, убаво уреден двор ограден со метална ограда со две паркинг места и шупа за дрва пред куќата, модерно уредување внатре, ПВЦ врати и прозори на целата куќа. Куќата се наоѓа позади црквата св. Климент во Сењак, под канал 77. (види мапа)
Распоред:
Приземје: Ходник, спална, голема бања, дневна со кујна, голема летна кујна со остава.
Прв кат: Ходник, вц, голема дневна со кујна, спална со бања, балкон од предна и задна страна.
Втор кат: Отворен простор сива зона, со голема тераса со плиочки и ограда и прекрасен поглед.
Куќата се продава со голем дел од покуќнината освен некои лични работи, во куќата во моментот се живее само на приземје, редовно чисти и одржува, може да се види во секое време.
https://we4home.mk/property/top-kuka-top-lokacija-stip/
property features
House
2 bed
2 bath
5 Rooms
Built 2015
1 Parking Spaces
Air Conditioning
Land is 194 m²
Floor Area is 262 m²
Energy Rating А+++
New Construction
Toilet
2 Ensuite
Carport
3 Open Parking Spaces
Fully Fenced
Балкон
Имотен лист
Паркинг

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам