1 / 12
Honda CR-V executive so full oprema ot CH
8.800 €
01.10.2022 13:43

Кичево

Марка:

Honda

Модел:

CR-V

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Honda CR-V ot shvajcarija so full oprema panorama greaci na sedishta kozha 2 para gumi novi so aluminski bandashi fabricki zatemnati stakla i mnogu drugo so orginalni kilometri servis sega naprajna registracija cela godina

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

samsung
Потврден огласувач
071976882
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам